ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

16 stycznia 2022r. w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lub. odbył się „IV Przegląd Wokalny”, w którym uczestnicy mogli zaprezentować utwory będące kolędą, pastorałką lub piosenką związaną z tematyką Bożego Narodzenia. W tym przeglądzie udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub.: Aleksandra Kwiatkowska (kl. VI a), Anastazja Nowicka (kl. VII a), Aleksandra Jaroszewska (kl. VIII c), Hanna Chiniewicz (kl. IV b), Paulina Pijaczyńska (kl. IV b ), Marianna Szkutnik (kl. I a), Michalina Jaroszewska (kl. I a) oraz Zofia Domżalska (kl. II a). Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wysoki poziom artystyczny wykonanych utworów. Oceniano walory głosowe, poprawność wykonania, interpretację, a także ogólne wrażenie artystyczne. Jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia: w kategorii klas 0 – I: III miejsce – Marianna Szkutnik, III miejsce – Michalina Jaroszewska;  w kategorii klas II – III: wyróżnienie – Zofia Domżalska;  w kategorii klas IV – VI: I miejsce – Aleksandra Kwiatkowska, wyróżnienie: Paulina Pijaczyńska; w kategorii klas VII – VIII: I miejsce – Aleksandra Jaroszewska, II miejsce – Anastazja Nowicka. Instruktorem śpiewu oraz opiekunem uczniów jest pani Magdalena Domżalska. Gratulujemy wspaniałego sukcesu wszystkim wykonawcom!

WSTECZ

styczeń 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31