ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Chociaż za oknem zima, to sportowcy Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. walczą o punktowane miejsca w wielu turniejach rozgrywanych na halach sportowych.14 grudnia 2021r. odbyły się Mistrzostwa WMSZS w ringo. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Maksymilian Wojnarowicz (kl. V a), Gabriel Obuchowski (kl. IV a) oraz Miłosz Bochenek (kl. VIII a). Miłosz zdobył indywidualnie pierwsze miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ringo. 16 grudnia 2021r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowomiejskiego w Halowej Piłce Nożnej. Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. reprezentowali uczniowie: Jacek Gros (kl. VI a), Nikodem Chlistowski (kl. VI a), Maksymilian Waruszewski (kl. VII c), Juliusz Bucha (kl. VIII a), Igor Kalinowski (kl. VIII a), Miłosz Bochenek (kl. VIII a), Ignacy Rochewicz (kl. VII b), Antoni Suchocki (kl. VII a), Filip Derdulski (kl. VIII a) oraz Kornel Zbikowski (kl. VIII a). Reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce! 17 grudnia 2021r. w Hali Widowiskowo – Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Indywidualne Halowe Mistrzostwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w skoku wzwyż i pchnięciu kulą Dziewcząt i Chłopców. Uczniowie naszej szkoły zdobyli zaszczytne miejsca w konkurencjach: Aleksandra Jaroszewska (kl. VIII c) – skok wzwyż I miejsce; Maja Kowalkowska (kl. VII b) – skok wzwyż II miejsce; Ignacy Jaroszek (kl. VII c) – pchniecie kulą II miejsce; Patryk Domżalski (kl. VIII a) – pchniecie kulą III miejsce. Opiekunami uczniów byli nauczyciele wychowania fizycznego: pan Maciej Bochenek oraz pan Jakub Klimpel. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim zawodnikom za zaangażowanie oraz za świetną zabawę w duchu sportowej rywalizacji!

WSTECZ

grudzień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031