ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Z dumą informujemy, że Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. została uhonorowana Certyfikatem Szkoły Wiernej Dziedzictwu.Kapituła Konkursu Certyfikat Szkoła Wierna Dziedzictwu, powołana przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty, po dokonaniu oceny złożonej dokumentacji przyznała Zespołowi Szkół nr 2 im. Janusza Korczaka Certyfikat Szkoły Wiernej Dziedzictwu. Uroczysta gala, na której Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty pan Krzysztof Marek Nowacki wręczył certyfikaty, odbyła się 6 grudnia 2021r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Naszą szkołę reprezentowała pani Joanna Mierzyńska, koordynator wszelkich działań historycznych w szkole. Certyfikat, który otrzymaliśmy, to mikołajkowy prezent dla naszej placówki za wieloletnie działania na rzecz kształcenia uczniów w poczuciu miłości Ojczyzny, chęci służenia Polsce i narodowi polskiemu, przekazywania pamięci o bohaterach i wydarzeniach, świadomej przynależności do narodu, regionu, rodziny, wspólnoty lokalnej, poczucia dumy i odpowiedzialności za „wszystko, co Polskę stanowi”. Dzięki temu wyróżnieniu nasza szkoła włączona została do zacnego grona szkół promujących wiedzę o własnym regionie, jego historii oraz kształcenie postawy lokalnego patriotyzmu.

Z tego miejsca dziękujemy nauczycielom, uczniom i ich rodzicom za wszelką pomoc i wsparcie w czasie realizowania naszych działań. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

WSTECZ

grudzień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031