ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

30 listopada 2021r. w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się XIV Międzywojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Wzięło w nim udział 44 uczestników.Uczniowie Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. zawalczyli o zaszczytne miejsca w tym festiwalu. Szkołę reprezentowały: Michalina Jaroszewska (kl. I a), Marianna Szkutnik (kl. I a), Zofia Domżalska (kl. II a), Iga Suchocka (kl. II a), Aleksandra Flaszyńska (kl. III a), Zlata Sukhorukova (kl. III a), Maja Machulska (kl. IV a), Paulina Pijaczyńska (kl. IV b), Hanna Chiniewicz (kl. IV b), Aleksandra Kwiatkowska (kl. VI a), Anastazja Nowicka (kl. VII a) oraz Aleksandra Jaroszewska (kl. VIII c). W kategorii klas podstawowych 0 – I pierwsze miejsce zdobyła Michalina Jaroszewska, natomiast drugie miejsce zajęła Marianna Szkutnik. W kategorii szkół podstawowych klas II – III uczennica Iga Suchocka zajęła III miejsce. W kategorii szkół podstawowych klas IV – VI pierwsze miejsce uzyskała Aleksandra Kwiatkowska; wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Hanna Chiniewicz. W kategorii szkół podstawowych klas VII – VIII uczennice: Aleksandra Jaroszewska i Anastazja Nowicka zajęły ex aequo II miejsce. Uczennice do konkursu przygotowała pani Magdalena Domżalska. Wszystkim uczestnikom festiwalu gratulujemy!

WSTECZ

listopad 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930