ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

4 listopada 2021r. na hali sportowej MOSIR w Nowym Mieście Lubawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Mistrzami Powiatu wśród chłopców i dziewcząt zostały drużyny Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim. Chłopcy wygrali swoje mecze z drużynami z SP Zajączkowo i SP Tereszewo, a dziewczęta wygrały 3 mecze z SP Kurzętnik, SP Zajączkowo i SP Biskupiec. W drużynie chłopców zagrali: Jakub Gawiński (kl. VII b), Filip Derdulski (kl. VIII a), Miłosz Bochenek (kl. VIII a), Paulo Lisowicz (kl. VIII a), Hubert Jabłoński (kl. VIII a), Antoni Suchocki (kl. VIII a), Juliusz Bucha (kl. VIII a), Kornel Zbikowski (kl. VIII a) i Konrad Godziński (kl. VIII a). W drużynie dziewcząt zagrały: Aleksandra Jaroszewska (kl. VIII c), Anna Wiśniewska (kl. VIII b), Martyna Jesionowska (kl. VIII b), Agata Mikołajczewska (kl. VIII b), Julia Kozłowska (kl. VIII b), Paulina Łach (kl. VIII a) i Aniela Grzymowicz (kl. VIII a). Obie drużyny z naszej szkoły uzyskały awans do rozgrywek rejonowych. Gratulujemy! Opiekunami drużyn byli pan Maciej Bochenek i pan Krzysztof Przybysz.

WSTECZ

listopad 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930