ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

28 października 2021r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub.: Wiktoria Cybulska, Magdalena Wadowiec, Michał Lendzion, Błażej Malczuk, Weronika Osicka, Zuzanna Rochewicz i Paulina Jarzębowska wraz z paniami: Pauliną Brodzik, Martyną Wilczewską, Agnieszką Dembinską i Małgorzatą Głowacką udali się do Centrum Rekreacyjno – Sportowego „Hullo” w Fijewie niedaleko Lubawy. Dzieci korzystały z wielu atrakcji sali integracji sensorycznej. Aktywnie spędziły też czas w sali zabaw, w której wesołe chwile zostały uwiecznione na zdjęciach z drona. Uczniowie wzięli także udział w zorganizowanych zajęciach w laboratorium chemicznym, podczas których wykonywali doświadczenia i eksperymenty m. in. wulkan, tęczę w probówce i slime. Natomiast w laboratorium fizycznym miały okazję pobawić się lewitującą piłką. To był wspaniały, pełen niezapomnianych wrażeń dzień.

WSTECZ