ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. sięgnęli po tytuł wicemistrzów w siatkówce chłopców w kategorii igrzysk młodzieży szkolnej W-M SZS. Nasza szkoła była jedynym reprezentantem powiatu nowomiejskiego w tych rozgrywkach siatkarskich. Po zwycięstwach na etapie rejonowym i półfinale wojewódzkim dotarła do finału, w którym musiała uznać wyższość drużyny z Dywit. Skład zespołu: Juliusz Bucha (kl. VIII a), Miłosz Bochenek (kl. VIII a), Hubert Jabłoński (kl. VIII a), Paulo Lisowicz (kl. VIII a), Kornel Zbikowski (kl. VIII a), Filip Derdulski (kl. VIII a) oraz Jakub Gawiński (kl. VII b). Trenerem drużyny jest pan Maciej Bochenek. Gratulujemy pięknego sukcesu i życzymy następnych zwycięstw!

WSTECZ