ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Szczególny dzień 14 października, Dzień Edukacji Narodowej, uroczyście obchodzili nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, emerytowani nauczyciele, uczniowie oraz zaproszeni rodzice zebrani na hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. Galę swoją obecnością zaszczycili: Burmistrz Nowego Miasta pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Nadolski, radni miejscy: pani Barbara Bober, pan Adam Kłosowski, pan Jan Obuchowski, pan Mirosław Urbanowski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej pani Monika Rybicka. Oficjalną część uroczystości rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski w okolicznościowym przemówieniu podziękował nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz życzył zadowolenia z pracy i szczęścia w życiu osobistym. Słowa podziękowania Dyrektor skierował również do Burmistrza Miasta i radnych miejskich – zwrócił uwagę na ich zaangażowanie w działaniach na rzecz Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. Kolejnym elementem części oficjalnej było przyznanie nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Nagród Dyrektora oraz Nagród Jubileuszowych. W części oficjalnej głos zabrali również goście: Burmistrz Nowego Miasta Lub. oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej, którzy na ręce Dyrektora placówki złożyli gratulacje i kwiaty. Uroczystą galę z okazji święta polskiej szkoły prowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. W części artystycznej utwory zaprezentowali uczniowie klasy V b, których przygotowała pani Anita Leliwa. Piosenki zaśpiewały: Aleksandra Jaroszewska (kl. VIII c), Anastazja Nowicka (kl. VII b), Aleksandra Kwiatkowska (kl. VI a), Antonina Skóra (kl. V a) oraz Maja Machulska (kl. IV a), które do występu w uroczystości przygotowała pani Magdalena Domżalska. W części artystycznej zaprezentowały się „Nowomiejskie Lwiątka” – uczniowie klasy II a, których przygotowała pani Maria Szymankiewicz oraz krakowiaka zatańczyli uczniowie klasy III b – podopieczni pani Małgorzaty Prokop. Dekorację uroczystości przygotowały panie: Paulina Brodzik i Karolina Kobylska. Nad nagłośnieniem czuwał pan Roman Skonieczka.

WSTECZ

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031