ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

6 października.2021r na polach Grunwaldu odbyły się „Biegi Grunwaldzkie”, w których startowało blisko 700 uczniów z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. reprezentowali: Eliza Soboczyńska (kl. VII b), Luiza Soboczyńska (kl. VII b), Maja Kowalkowska (kl. VII b), Mateusz Zabłotny (kl. IV a), Kacper Patalon (kl. IV a), Antonio Przeradzki (kl. VII a), Olaf Hinc (kl. VIII a), Kornel Zbikowski (kl. VIII a) oraz Paweł Ługiewicz (kl. VIII b). Doświadczenie zdobyte w XXI. edycji „Biegów Grunwaldzkich” na pewno zaowocuje przyszłymi sukcesami biegaczy. Ponadto 7 października.2021r na boisku sportowym Orlik w Szkole Podstawowej w Nidzcy odbyły się Mistrzostwa Regionu Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców. W turnieju wzięło udział sześć drużyn: SP1 Nidzica, SP2 Nidzica, SP1 Ostróda, SP5 Ostróda, SP4 Iława oraz SP2 Nowe Miasto Lubawskie. W klasyfikacji końcowej drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lub. zajęła czwarte miejsce. To były kolejne sportowe zmagania w piłce nożnej, z których nasi zawodnicy wynieśli cenną lekcję na przyszłość.

WSTECZ