ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

1 października 2021r. Szkoła Muzyczna I st. w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim zorganizowała szkolenie dla nauczycieli kształcenia słuchu i audycji muzycznych. Temat szkolenia pt. ,,Jak wykonać samodzielnie zadania interaktywne, quizy, gry oraz lekcje interaktywne z wykorzystaniem narzędzi TIK” zainteresował wielu nauczycieli, którzy przybyli z miejscowości takich jak: Gdańsk, Toruń, Szczecinek, Osiek, Elbląg, Brodnica i Włocławek. Celem szkolenia była umiejętność samodzielnego przygotowania zadań interaktywnych na platformach nearpod i ekreda. Spotkanie miało charakter praktyczny. Inicjatorką szkolenia oraz prowadzącą była nauczycielka kształcenia słuchu i audycji muzycznych nowomiejskiej Szkoły Muzycznej pani Agnieszka Kasprzycka. Poczęstunek dla uczestników przygotowała Rada Pedagogiczna Szkoły Muzycznej.

WSTECZ