ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W piątek 01 października 2021r. na Stadionie Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim odbył się VI Memoriał Kazimierza Okołowskiego. Był on zawodnikiem i mecenasem sportu nowomiejskiego.Na Stadionie Miejskim, w ramach memoriału, rozgrywano dyscypliny lekkoatletyczne, m.in.: biegi, skoki w dal, rzuty oszczepem i pchnięcie kulą. Z zaproszenia na zawody skorzystało około 180 młodych lekkoatletów z powiatu nowomiejskiego oraz odległych miejscowości, jak chociażby Wilkasy k. Giżycka. W memoriale wystartowała również grupa młodych sportowców z Ukrainy. Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub reprezentowali: Patryk Domżalski (kl. VIII a), Julia Rybicka (kl. VII a), Barbara Zawadzka (kl. VII a), Pola Seroczyńska (kl. VII a), Antonio Przeradzki (kl. VII a), Maksymilian Szkutnik (kl. VII a), Jakub Jaroszewski (kl. VII a), Aleksandra Jaroszewska (kl. VIII c), Igor Ankowski (kl. III a), Inga Ankowska (kl. V a), Antonina Skóra (kl. V a), Igor Bochenek (kl. V a), Paweł Ługiewicz (kl. VIII b), Nastia Fanslau (kl. V a), Ignacy Jaroszek (kl. VII c), Michał Jeda (kl. VII c), Eliza Soboczyńska (kl. VII b), Luiza Soboczyńska (kl. VII b) oraz Maja Kowalkowska (kl. VII b). Na podium znalazło się 7 osób. W pchnięciu kulą Patryk Domżalski zajął III miejsce, Jakub Jaroszewski – II miejsce, Ignacy Jaroszek – III miejsce, natomiast Inga Ankowska uplasowała się na II miejscu (w tej kategorii uwzględniono odpowiedni przedział wiekowy). W biegu na 600 metrów Paweł Ługiewicz zajął II miejsce. I miejsce w skoku wzwyż osiągnęła Aleksandra Jaroszewska, natomiast w biegu na 60 metrów II miejsce zajął Igor Ankowski. Wszystkim zawodnikom gratulujemy! To kolejne sukcesy sportowe uczniów SP2, którzy swoim zaangażowaniem oraz sportową postawą sławą imię szkoły.

WSTECZ

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031