ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

30 września 2021r. uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. wybrali się do Brzozia. Członkowie Stowarzyszenia „Błękitna Mila” wraz z państwem Damirem i Danutą Polak zorganizowali wspaniałą zabawę integracyjną dla zaprzyjaźnionych organizacji zrzeszających osoby niepełnosprawne. Państwo Polak przygotowali jak zwykle pyszny poczęstunek, przygrywał do tańca pan Roman Makowski. Imprezę poprowadził pan Rafał, zaskakując pomysłowymi zabawami tanecznymi. Nasi uczniowie wygrywali w potyczkach tanecznych i za włożony wysiłek otrzymali atrakcyjne nagrody. Uczniowie złożyli podziękowania prezesowi panu Zbigniewowi Kremskiemu, przekazując cukierki dla wszystkich członków stowarzyszenia. Opiekunami uczniów były panie: Agnieszka Dembińska, Małgorzata Głowacka, Alina Bączek, Martyna Jewartowska oraz Paulina Brodzik.

WSTECZ