ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W ramach kręgu tematycznego „Jestem w drugiej klasie” uczniowie klasy II a Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. pod czujnym okiem swej wychowawczyni pani Marii Szymankiewicz rozmawiali między innymi na temat: „Kto pracuje w naszej szkole?”.Realizując zajęcia, rozpoznawali osoby przedstawione na ilustracjach, wypowiadali się na temat ich pracy, przygotowywali krótką improwizację ruchową przedstawiającą działania wybranej osoby zatrudnionej w szkole. Uczniowie mieli okazję spotkać się z Wicedyrektorem Zespołu Szkół panią Renatą Szwarc, która opowiedziała im o swoich licznych zajęciach, dzięki którym szkoła sprawnie funkcjonuje. Pani Marlena Jaroszek zaprosiła dzieci do swojego gabinetu i wprowadziła w tajniki pracy pedagoga. Uczniowie gościli panią Brygidę Czajkowską – pracownika obsługi, która z uśmiechem wita ich każdego dnia w drzwiach szkoły i dba o porządek. Dzięki rozmowom z pracownikami naszej szkoły uczniowie klasy II a dokładniej poznali ich zajęcia i bardziej docenili trud, jaki wkładają w swoją pracę.

WSTECZ

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930