ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

1 września 2021 roku o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Galę prowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Uroczystość zaszczyciły swoją obecnością radna miejska – pani Barbara Bober oraz Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim pani Agnieszka Muszyńska, która w swoim przemówieniu życzyła uczniom wielu sukcesów i zadowolenia. Do zebranych na boisku sportowym uczniów, nauczycieli i rodziców zwrócił się też Dyrektor Szkoły pan Zbigniew Domżalski. W okolicznościowym przemówieniu życzył wszystkim, by czas spędzony w szkole był radosny, ale też bezpieczny i prosił o przestrzeganie procedur reżimu sanitarnego. Dyrektor wyraził również nadzieję na udział uczniów w różnorodnych zajęciach dodatkowych organizowanych w szkole. O godzinie 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. nowy rok szkolny powitali uczniowie klas I – III oraz przedszkolaki. Dyrektor Szkoły pan Zbigniew Domżalski życzył wszystkim zapału do nauki oraz satysfakcji z uzyskiwanych wyników. Zapewnił też, że szkoła jest przygotowana do pracy w systemie stacjonarnym. Po inauguracji roku szkolnego uczniowie udali się do sal na spotkania z wychowawcami. Dekorację szkoły na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego przygotowała pani Karolina Kobylska.

WSTECZ

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930