ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

31 sierpnia 2021 roku do Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank zaprosił dyrektorów szkół podstawowych na spotkanie, którego tematem było ustalenie formuły organizacji rozpoczęcia roku szkolnego oraz scenariusza prowadzenia zajęć edukacyjnych w jednostkach oświatowych.W spotkaniu uczestniczyła również Agnieszka Muszyńska – Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim. Dyrektorzy: Ewelina Niścigorska-Bojarska, Zbigniew Domżalski i Jerzy Resicki zaproponowali gospodarzowi miasta organizację rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 1 września w godzinach 08:00-14:30 na boiskach szkolnych (lub w razie niepogody na salach sportowych) i z podziałem na grupy – aby zachować zasady bezpieczeństwa określone przez GIS. Dyrektorzy poinformowali Burmistrza Miasta, że jednostki oświatowe są już po pozytywnych przeglądach odpowiednich instytucji i gotowe do rozpoczęcia prowadzenia zajęć edukacyjnych. 31 sierpnia 2021 roku do Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank zaprosił dyrektorów szkół podstawowych na spotkanie, którego tematem było ustalenie formuły organizacji rozpoczęcia roku szkolnego oraz scenariusza prowadzenia zajęć edukacyjnych w jednostkach oświatowych. W spotkaniu uczestniczyła również Agnieszka Muszyńska – Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim. Dyrektorzy: Ewelina Niścigorska-Bojarska, Zbigniew Domżalski i Jerzy Resicki zaproponowali gospodarzowi miasta organizację rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 1 września w godzinach 08:00 – 14:30 na boiskach szkolnych (lub w razie niepogody na salach sportowych) i z podziałem na grupy – aby zachować zasady bezpieczeństwa określone przez GIS. Dyrektorzy poinformowali Burmistrza Miasta, że jednostki oświatowe są już po pozytywnych przeglądach odpowiednich instytucji i gotowe do rozpoczęcia prowadzenia zajęć edukacyjnych.

WSTECZ

sierpień 2021
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031