ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Rok szkolny 2020/2021 był wyjątkowy, stał pod znakiem nauczania zdalnego, co w odniesieniu do szkoły muzycznej daje dodatkową trudność. Mimo tego znacznego utrudnienia, zarówno uczniowie jak i nauczyciele stanęli na wysokości zadania i z dobrymi rezultatami dotrwali do końca roku szkolnego. W szkole muzycznej uczyło się 90 uczniów, ukończyło ją 14 absolwentów. Pożegnanie kończących odbyło się 25 czerwca 2021r. w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. Wśród absolwentów znaleźli się: Małgorzata Zielińska, Zofia Wandzlewicz i Wiktoria Kasprzycka z klasy fletu pani Martyny Bartkowiak; Laura Ujazdowska i Marek Kasprzycki z klasy saksofonu pana Jacka Wróblewskiego; Aleksandra Klonowska i Maria Jankowska z klasy klarnetu pana Jacka Wróblewskiego; Zuzanna Szczepańska, Aniela Grzymowicz i Natalia Raszyńska z klasy gitary pani Iwony Cender; Katarzyna Polak z klasy pani Izabeli Oller; Kornelia Wiśniewska, Zofia Jabłońska z klasy fortepianu pani Moniki Kopaczewskiej – Ratajczak; Maja Aranowska z klasy fortepianu pana Bartosza Skłodowskiego. Każdy uczeń kończący szkołę otrzymał pamiątkową statuetkę i muzyczne pamiątki. Dodatkowo absolwentki kończące szkołę z wyróżnieniem – Zofia Jabłońska, Maja Aranowska, Laura Ujazdowska i Małgorzata Zielińska otrzymały nagrody książkowe. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski podziękował uczniom, nauczycielom i rodzicom za owocną współpracę i naukę. Szczególne wyrazy podziękowania padły w kierunku przewodniczącej Rady Rodziców, pani Iwony Zielińskiej, której kadencja skończy się z rokiem szkolnym. Miłym dodatkiem do podziękowań był piękny bukiet kwiatów. Również od przewodniczącej Rady Rodziców padły słowa uznania pod adresem uczniów, nauczycieli i dyrekcji. Pozostali uczniowie odebrali świadectwa i nagrody od swoich nauczycieli i Dyrektora Szkoły. Nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymało 34 uczniów! Dodatkowym miłym akcentem był upominek dla wszystkich uczniów Szkoły Muzycznej w postaci torby z nadrukiem muzycznym, który będzie rozpoznawalnym znakiem naszych podopiecznych. Nagrody i torby zostały zakupione prze Radę Rodziców Szkoły Muzycznej. Statuetki dla absolwentów ufundowała szkoła. Całej społeczności szkolnej życzymy radosnych i słonecznych wakacji oraz udanego wypoczynku.

WSTECZ

czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930