ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

25 czerwca o godz. 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. odbyła się uroczystość wręczenia nagród i przyznania tytułu „Najlepszego z najlepszych” uczniom, którzy w roku szkolnym 2020/2021 uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Prowadząca uroczystość – pani Małgorzata Fijałkowska powitała wszystkich gości, rodziców, wychowawców oraz uczniów. Uroczystą galę swoją obecnością zaszczycili: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank oraz Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu pani Agnieszka Muszyńska. Burmistrz – pan Józef Blank w swym przemówieniu przekazał rodzicom wyrazy uznania i szacunku za wzorowe wychowanie dzieci, natomiast uczniom życzył dalszych wspaniałych osiągnięć. Dyrektor Szkoły pan Zbigniew Domżalski gratulował sukcesów i podziękował uczniom za trud wkładany w rozwijanie swych zdolności. Statuetki „Najlepszego z najlepszych” z rąk Burmistrza – pana Józefa Blanka oraz Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. pana Zbigniewa Domżalskiego otrzymali uczniowie: Pola Seroczyńska, Marta Kwiatkowska, Kornel Seroczyński, Julia Rybicka, Aleksandra Kwiatkowska, Małgorzata Zielińska, Barbara Zawadzka, Małgorzata Żurawska, Juliusz Bucha, Alicja Józefowicz i Jakub Patalon. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Statuetki zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta. Uczennica klasy VI a Pola Seroczyńska, która uzyskała w roku szkolnym 2020/2021 najwyższą średnią w szkole (5,92) otrzymała z rąk Burmistrza Nowego Miasta Lub. nagrodę specjalną w wysokości 1.000,00 zł. Laureaci nagrody „Najlepszy z najlepszych” w imieniu całej społeczności uczniowskiej złożyli podziękowania Burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego panu Józefowi Blankowi oraz pani Agnieszce Muszyńskiej – Kierownikowi Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim.

WSTECZ

czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930