ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Takimi słowami 25 czerwca 2021r. nauczyciele pożegnali uczniów Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. Za nami trudny czas: czas pandemii i zdalnego nauczania, które wymusiło na naszych uczniach wzmożoną pracę, codzienne pokonywanie trudności oraz walkę ze swoimi słabościami. To wszystko za nami, dziś wszyscy jesteśmy zwycięzcami! Uczniowie oddziałów przedszkolnych uroczyście zakończyli rok szkolny – dyplomy wręczała Wicedyrektor Szkoły pani Renata Szwarc. Uczniowie klas I – VII gromadzili się, aby pożegnać rok szkolny 2020/2021 i odebrać świadectwa ukończenia klas. Młodzież spotkała się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych o określonej godzinie, przestrzegając reżimu sanitarnego. Uczniowie obejrzeli wystąpienie Burmistrza Nowego Miasta Lub. pana Józefa Blanka, który przekazał podziękowania za naukę i pracę uczniom oraz nauczycielom, życząc wszystkim udanych wakacji. Do każdej sali zawitali: Dyrektor Szkoły pan Zbigniew Domżalski oraz Wicedyrektor Szkoły pani Renata Szwarc, aby wręczyć uczniom statuetki oraz świadectwa z wyróżnieniem (strona internetowa szkoły, zakładka „Osiągnięcia uczniów” – „Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce”). Puchar – nagrodę specjalną Dyrektora Szkoły za szczególne zaangażowanie i pracę podczas zdalnego nauczania otrzymał Tymoteusz Patalon uczeń klasy VII b. Wychowawcy na forum klasy przekazali uczniom świadectwa. Nagrodami książkowymi uhonorowani zostali uczniowie ze 100% frekwencją. Dodatkowo uczniowie klas czwartych i piątych otrzymali karty rowerowe. Z takim zapleczem dokumentów można udać się na zasłużone wakacje. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz zasłużonego wypoczynku!

WSTECZ

czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930