ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

„Wody to nie śmietnik” to konkurs realizowany w ramach programu edukacyjnego Wód Polskich „AKTYWNI BŁĘKITNI – szkoła przyjazna wodzie”. Organizatorem konkursu był Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Konkurs skierowano do uczniów szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej w formie komiksu lub nagraniu fotoreportażu. Na konkurs wpłynęły 92 prace sponad 20 szkół. Komisja konkursowa oceniła prace w dwóch kategoriach: komiks (2 kategorie wiekowe: klasy I-III i IV-VIII) i fotoreportaż. Podczas oceny prac jury wzięło pod uwagę: zgodność pracy z tematem konkursu, wartość artystyczną pracy: kompozycję, kolorystykę, technikę wykonania, kreatywność (pomysłowość) oraz estetykę wykonania pracy. Pierwsze miejsce w kategorii „Komiks” dla klas I – III zajęła Helena Krezymon – uczennica klasy II b Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. Jury konkursu doceniło również kreatywność i wysiłek włożony w wykonanie prac i przyznało wyróżnienia uczniom naszej szkoły w kategorii „Komiks”. Zdobyli je: Maksymilian Szkutnik – uczeń klasy VI a oraz Nikodem Kołakowski – uczeń klasy II b. Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy oraz upominki ufundowane przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

WSTECZ

czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930