ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Młodsze i starsze przedszkolaki z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lub. hucznie obchodziły Dzień Dziecka. Był to dzień wyjątkowy – pełen radości i uśmiechów, a także obfitujący w moc atrakcji. Przedszkolaki brały udział w różnorodnych zabawach. Tańczyły przy muzyce z balonami i w parach na gazecie, bawiły się na placu zabaw, brały udział w konkurencjach sportowych oraz puszczały bańki mydlane. Nie mogło też zabraknąć ulubionej zabawy dzieci „Smerfy i Gargamel” oraz rozbijania cukierkowej piniaty. „Sówki”, „Smerfy”, „Biedronki”, „Gumisie” i „Motylki” odkrywały również swoje talenty plastyczne – malowały farbami w parach na tapecie i foli streczowej. Barwiły kredą sól kuchenną, by wykonać pracę plastyczną pt. „Motyl”. Dodatkową atrakcją było malowanie farbkami skarbonek i piesków, które zostały wydrukowane na drukarce 3D przez chłopca z grupy „Biedronek”. Oczywiście nie zabrakło słodkości, które zostały ufundowane przez szkolną Radę Rodziców. Od Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pana Zbigniewa Domżalskiego przedszkolaki otrzymały cukierki. Tego dnia dzieci obejrzały też bajkę w wykonaniu nauczycieli i pracowników szkoły oraz prezentację multimedialną pt. „Dzieci Świata”. To był naprawdę mile spędzony Dzień Dziecka.

WSTECZ

czerwiec 2021
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930