ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

24 maja 2021 roku w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej “Love is all around”. Celem konkursu było propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę, motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, a także utrwalenie i wzbogacenie leksyki języka angielskiego. W konkursie wzięło udział osiemnaścioro uczestników ze szkół powiatu nowomiejskiego. Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. reprezentowało pięć uczennic: Aleksandra Jaroszewska z klasy VIIc, Maja Kowalkowska z klasy VIb, Aleksandra Kwiatkowska z klasy Va, Anastazja Nowicka z klasy VIa i Natalia Wyszkowska z klasy VIIIb. Dziewczęta przygotowały i nagrały wybraną przez siebie piosenkę. Nagrania zostały dostarczone do organizatora, po czym jury wybrało zwycięzców konkursu. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Aleksandra Jaroszewska. Nauczycielem języka angielskiego Oli jest pani Barbara Milewska. Trzecie miejsce zdobyła Aleksandra Kwiatkowska, której nauczycielem języka angielskiego jest pani Małgorzata Fijałkowska. Udział w konkursie był doskonałą okazją, aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne i językowe. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i zachęcamy do dalszego rozwoju swoich umiejętności wokalnych i językowych podczas innych konkursów.

WSTECZ

maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31