ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. mają wiele pasji i talentów. Rozwijają je nie tylko w szkole, w czasie zajęć dodatkowych, ale również poza nią. W niedzielę 9 maja 2021r. uczennice szkoły: Inga Ankowska (kl. IV a), Oliwia Kopaczewska (kl. VI b), Julia Ławicka (kl. VI b), Olga Marchwicka (kl. VI b), Antonina Nowińska (kl. IV a) i Aleksandra Ryczkowska (kl. VI b) wzięły udział w zawodach jeździeckich organizowanych przez „Stajnię Głęboczek”. Do konkurencji przystąpili adepci jeździectwa z różnych kategorii wiekowych (dzieci, młodzież i dorośli). Każdy ze startujących miał możliwość wyboru jednego z trzech programów ujeżdżeniowych, adekwatnie dobranego do własnych możliwości i umiejętności jeździeckich. Miejsca na podium przypadły uczennicom klasy VI b – pierwsze miejsce zajęła Olga Marchwicka, drugie miejsce – Aleksandra Ryczkowska, a trzecie miejsce zdobyła Julia Ławicka. Dziewczęta otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim uczennicom gratulujemy. Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów w jeździectwie. To dla dziewcząt pasja, którą nieustannie rozwijają.

WSTECZ

maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31