ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W nawiązaniu do apelu, który pojawił się na stronie internetowej Gazety Nowomiejskiej, dotyczącego zbiórki produktów dla pacjentów Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim, dnia 28 kwietnia 2021r. do siedziby Gazety Nowomiejskiej w Nowym Mieście Lub. zostały przekazane pieluchy oraz woda mineralna. Wszytko zostało zakupione dzięki wsparciu rodziców uczniów klasy II b, której wychowawcą jest pani Małgorzata Prokop. Rodzice chętnie i czynnie wspomogli akcję, a dzięki ich zabiegom, zbiórkę wsparły również firmy – „MartinPlex” oraz „Expom”. Dodatkowo uczniowie i ich rodzice przekazali dla personelu oddziału covidowego upominki. W przekazaniu darów dla Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lub. uczniów reprezentowali: Helena Krezymon, Nikodem Kołakowski oraz Paweł Zieliński, gdyż ze względu na obowiązujące obostrzenia nie można było udać się do siedziby gazety całą klasą. Uczniom oraz wychowawczyni towarzyszyła przedstawicielka trójki klasowej rodziców, pani Natalia Zielińska. Bardzo się cieszymy, że możemy liczyć na wsparcie rodziców, a przy tym uczyć uczniów rozwoju kompetencji i wartości społecznych oraz wrażliwości.

WSTECZ

kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930