ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

25 marca 2021r. uczniowie klasy II b Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. wraz z rodzicami wzięli udział w warsztatach plastycznych w formie online, które prowadziła wychowawczyni pani Małgorzata Prokop. Wszyscy uczestnicy zajęć wykonali drzewka wielkanocne. Warsztaty były dobrą okazją do tego, by kształtować rozwój twórczości artystycznej uczniów i rozbudzić ich kreatywność, ale przede wszystkim miały na celu wsparcie podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Mieście Lubawskim. Aktualnie to trudny czas dla tych osób, gdyż placówka jest zamknięta ze względu na obostrzenia związane z pandemią Covid-19. Dlatego uczniowie klasy II b i ich rodzice postanowili zrobić wielkanocną niespodziankę. Drzewka, które zostały dostarczone do placówki przez wychowawczynię panią Małgorzatę Prokop, ozdobią stoły podopiecznych podczas Świąt Wielkanocy. Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy złożył podziękowania uczniom klasy II b oraz ich rodzinom za trud i zaangażowanie. Wyraził wdzięczność za okazaną pomoc i przekazał uczestnikom warsztatów plastycznych życzenia spokoju i radości na te święta. Uczniowie klasy II b wraz z najbliższymi wykonali prześliczne drzewka.

WSTECZ

marzec 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031