ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Dnia 19 marca 2021r. w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs “Woda Źródłem Życia”, w którym wzięły udział uczennice Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. Celem konkursu było kształtowanie zdrowych nawyków i zachowań dzieci w związku z oszczędzaniem wody. Zadanie polegało na indywidualnym wykonaniu przez ucznia filmu lub prezentacji dotyczącej wody jako źródła życia. Ogromny sukces odniosła uczennica klasy Va, Wiktoria Cybulska, która w konkursie zdobyła I miejsce. Wiktoria pod kierunkiem pani Pauliny Brodzik nagrała filmik zachęcający do oszczędzania wody. Wyróżnienie otrzymała Olga Marchwicka, uczennica klasy VIb, która pod kierunkiem pani Magdaleny Grabowskiej poprzez doświadczenie udowodniła, że życie bez wody jest niemożliwe. Naszą szkołę reprezentowała również Weronika Osicka, uczennica klasy VIa, która wraz z panią Agnieszką Dembińską przygotowała filmik z lekcji o znaczeniu wody w życiu człowieka. Bardzo dziękujemy uczniom za reprezentowanie naszej szkoły i zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmików konkursowych na szkolnym Facebooku.

WSTECZ

marzec 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031