ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Dnia 28 lutego 2021r. siatkarze ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lub. wzięli udział w drugim w tym roku, eliminacyjnym turnieju minisiatkówki Kinder Plus Sport. Drużyna UKS Sokół SP 2 Nowe Miasto Lubawskie zajęła w nim III miejsce. Tym razem rozgrywki odbyły się w Elku. Wzięło w nich udział 8 drużyn z województwa warmińsko-mazurskiego. Nasi zawodnicy wygrali w swojej grupie po zwycięstwach nad TRUSO Elbląg, Kurianvolley Olsztyn i AZS Olsztyn II. W półfinale spotkali się z drużyną IKS ATAK Elbląg Po zaciętym i wyrównanym meczu, niestety, przegrali 2:1. Jednakże w meczu o III miejsce z AZS UWM Olsztyn I odnieśli zwycięstwo wynikiem 2:0.Tym razem turniej nasi siatkarze ukończyli na III miejscu, ale w kolejnym, który odbędzie się w marcu w Szczytnie, będą walczyć o zwycięstwo. Po dwóch turniejach, w których siatkarze ze Szkoły Podstawowej Nr 2 wzięli udział, zajmują III miejsce w klasyfikacji generalnej. Dwie najlepsze drużyny z województwa zakwalifikują się w przyszłych rozgrywkach do turnieju ogólnopolskiego. Przed drużyną jeszcze 3 turnieje: „Trenujemy i walczymy dalej” – mówi ich opiekun i trener pan Maciej Bochenek. Gratulujemy pięknego sukcesu naszej szkolnej drużynie!

Skład drużyny UKS Sokół SP 2 NML: Paulo Lisowicz, Hubert Jabłoński, Jakub Gawiński, Jakub Jaroszewski. Trener Maciej Bochenek.

 

WSTECZ

luty 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728