ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Już 12 lutego 2021r. na Facebooku Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim można było obejrzeć „Walentynkowy Teatr Cieni” w wykonaniu nauczycieli. W tym roku, ze względu na sytuację pandemiczną, w nietypowy sposób zaprezentowano dwanaście różnorodnych historii na temat miłości, która jest obecna w życiu każdego człowieka, od narodzin aż po jego kres. Atrakcją prezentowanych scenek były układy taneczne do takich hitów, jak: „My Heart Will Go On” Celine Dion czy „The Time Of My Life” z filmu „Dirty Dancing”. Nie zabrakło też „Dumki na dwa serca” oraz „Deszczowej piosenki”. Światłocień, muzyka, taniec oraz oryginalna gra aktorów-nauczycieli przeniosły odbiorców spektaklu w magiczny i romantyczny świat, a także dostarczyły wielu wzruszeń. Na „scenie” Teatru Cieni pojawili się: pani Karolina Kobylska, pani Paulina Brodzik, pani Sylwia Zielińska, pani Małgorzata Prokop, pani Małgorzata Głowacka, pani Kinga Pawlicka oraz pan Krzysztof Przybysz. Nad oprawą komputerową całej inscenizacji czuwał pan  Krzysztof Lange.

WSTECZ

luty 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728