ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Tegoroczna, szkolna akcja „Świąteczna Paczka Pełna Pomocy” trwała od 2 – 16 grudnia 2020 roku. Z wielką radością każdego dnia przyjmowaliśmy wszelkie dary, które do szkoły przynosili przedszkolacy, uczniowie, rodzice oraz pracownicy szkoły. Pomimo tak trudnego czasu, w którym przyszło nam żyć, nie zawiedliśmy. Tak wielki ogrom serca, który okazaliśmy, dzieląc się z innymi tym, czym mogliśmy, pozwolił na przygotowanie 15 super paczek świątecznych pełnych pomocy. Pokazaliśmy wszyscy, że dla społeczności naszej szkoły, nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki zaangażowaniu wielu osób 15 rodzin otrzymało świąteczne niespodzianki, które zostały odebrane ze szkoły przez obdarowane rodziny. W ramach akcji „Świąteczna Paczka Pełna Pomocy” szczególną niespodziankę otrzymała uczennica naszej szkoły uczęszczająca na zajęcia indywidualne, Magdalena Wadowiec wraz z rodziną. Niespodziankę ufundowała firma AUDIOFON z branży protetyki słuchu. Przedstawiciele firmy przygotowali piękne prezenty dla całej rodziny i wraz z nauczycielami 22 grudnia 2020 roku przekazali je Magdzie w jej domu. Wręczone upominki wywołały ogrom radości i łzy wzruszenia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w naszej szkolnej akcji. Niech radość dawana innym zawsze się mnoży, a serca, które okazaliśmy tym najbardziej potrzebującym niech zawsze rosną w siłę. Dziękujemy wszystkim za wszystko!

 

WSTECZ

grudzień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031