ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Dnia 04.12.2020 roku  na Facebooku Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej ukazała się bajka z okazji nadchodzących Mikołajek. Przedstawienie zorganizowane zostało przez pracowników szkoły i skierowane do miłośników Świętego Mikołaja. Z miłości do dzieci i wprowadzeniu w klimat zbliżających się świąt uczestnicy wcielili się w rozmaite role, nadając swoim postaciom zabawny charakter. Zagmatwana historia Mikołaja pozwoliła na chwilę beztroski w tych trudnych czasach. W rolę Świętego Mikołaja, któremu głosu użyczyła pani Paulina Brodzik, wcieliła się pani Kinga Banach–Pawlicka oraz Roman Skonieczka. Straszną czarownicę zagrała pani Karolina Kobylska, a jej elokwentnego Kota w Butach pani Karolina Żywicka. Uroczego Czerwonego Kapturka zagrała pani Małgorzata Głowacka, a złego wilka pani Hanna Kruza. Pojawił się również Jaś – pani Paulina Brodzik z siostrą Małgosią – panią Kingą Banach-Pawlicką. Rolę dziewczynki wcieliła się  pani Anna Przeradzka. W klimat bajki wprowadziła nas narrator pani Magdalena Grabowska, a piosenką uświetniła przedstawienie pani Małgorzata Prokop. Scenografią zajęła się pani Paulina Brodzik. Natomiast montażem wszystkich nakręconych filmików i nadaniem oprawy całemu przedstawieniu zajął się niezastąpiony pan Krzysztof Lange.

WSTECZ

grudzień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031