ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się krótki apel, który przygotowali chłopcy z Samorządu Uczniowskiego. Spotkanie było skierowane do całej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Zgromadzoną w hali publiczność powitał uczeń klasy VII b Kornel Seroczyński, który złożył wszystkim paniom i koleżankom życzenia z okazji Dnia Kobiet. Z kilkoma piosenkami z repertuaru zespołu „Czerwone Gitary” wystąpiła grupa „Fart”. Chłopcy z zespołu odśpiewali również dużym i małym kobietkom tradycyjne „Sto lat”. Natomiast chłopcy z klas: VII a i VII b przygotowali i zaprezentowali interesujący pokaz mody. Na wybiegu „modelki” prezentowały ciekawe i oryginalne kreacje na każdą okazję i porę roku. Pokaz dostarczył widzom wiele śmiechu i radości. Przysłowiowa „Sierotka” wylosowała nagrodę – niespodziankę. Szczęście uśmiechnęło się do pani Małgorzaty Potomskiej. Na zakończenie spotkania wszystkim paniom i dziewczynkom życzenia złożył Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski. Były także słodycze od Dyrektora Zespołu Szkół oraz chłopców z Samorządu Uczniowskiego.

 

WSTECZ

Marzec 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031