ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W Giżycku na obiektach COS OPO (Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich) odbyła się trzecia kolejka ligi wojewódzkiej minisiatkowki Kinder Sport. Kolejny raz bardzo dobrze zaprezentowali się biorący udział w rozgrywkach uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Drużyna w kategorii „Trójki” rocznik 2008 w składzie: Hubert Jabłoński, Paulo Lisowicz, Jakub Gawiński i Jakub Jaroszewski zajęła tym razem 3 miejsce i zapewniła sobie już awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w maju w Ełku. Dwie najlepsze drużyny z w/w turnieju zagrają w rozgrywkach ogólnopolskich. Drużyna „Czwórek ” rocznik 2007 w składzie: Juliusz Bucha, Filip Derdulski, Kornel Zbikowski, Miłosz Bochenek, Olaf Hinc, Antoni Suchocki również uplasowała się na 3 miejscu i  jest już jedną nogą w finałowym turnieju. Przed podopiecznymi trenera pana Macieja Bochenka jeszcze dwa turnieje eliminacyjne w Ełku i Szczytnie, odpowiednio  w marcu i kwietniu. Planem minimum był awans  do najlepszej ósemki czyli do turnieju finałowego, ale młodzi sportowcy mają duże szanse i apetyt na miejsca medalowe i na pewno, jak mówi trener pan Maciej Bochenek, będą walczyć!

 

WSTECZ

marzec 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031