ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

28 lutego 2020 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się II Miejska Gala Sportu. Podczas gali podsumowano sportowe osiągnięcia sportowego roku 2019, wyróżniono także osoby zasłużone dla nowomiejskiego sportu. Organizatorami uroczystości byli: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank oraz Gazeta Nowomiejska. Galę zaszczycili swoją obecnością Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej pan Zbigniew Ziejewski, Dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego pan Ryszard Cecot, Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego pan Wacław Wasiela, Wicestarosta Powiatu Nowomiejskiego pan Jerzy Czapliński, Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, radni miejscy z Przewodniczącym Rady Miejskiej panem Andrzejem Nadolskim oraz działacze sportowi oraz bohaterowie uroczystości – sportowcy i trenerzy. W plebiscycie na najlepszego sportowca roku w Nowym Mieście Lubawskim drużyna siatkarska UKS „Sokół” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zdobyła siódme miejsce. Warto wspomnieć, że była to jedyna drużyna w dziesiątce najlepszych sportowców. Nasi siatkarz otrzymali nagrodę w postaci dresów, którą ufundował Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim. Najlepszym trenerem w roku 2019 został nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim i jednocześnie trener drużyny siatkarskiej pan Maciej Bochenek. Serdecznie gratulujemy naszym młodym siatkarzom i ich trenerowi, panu Maciejowi Bochenkowi. Życzymy kolejnych sukcesów na siatkarskich boiskach w województwie i w kraju.

 

WSTECZ

luty 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829