ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

25 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbył się III Powiatowy Konkurs Tańca Zespołów Tanecznych „Moc Tańca” o Puchar Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego. Organizatorem konkursu była pani Małgorzata Prokop – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III i klasy IV – VIII. W hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim umiejętności taneczne zaprezentowało siedem drużyn. Zespoły przedstawiły różne style taneczne. Układy, umiejętności taneczne i ich wykonanie oceniało profesjonalne jury w składzie: pan Krzysztof Leśniewski i pan Michał Lewicki. Obaj panowie są instruktorami tańca z ogniem oraz animatorami tańca. W kategorii klasy I – III pierwsze miejsce zajął zespół „Smile” ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Tylicach. Instruktorkami są panie: Ewa Leśniewska i Anna Klimek. Na drugim miejscu uplasowały się „Iskierki” ze Szkoły Podstawowej w Mrocznie. Zespół prowadzi pani Katarzyna Michalska. W kategorii klasy IV – VIII pierwsze miejsce zajął „Concret” z Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku. Tancerzy przygotowała pani Jowita Jankowska. Drugie miejsce zdobył zespół „Life of Colors” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Instruktorem jest pani Anna Gąsiorek. Na trzecim miejscu uplasowały się dwa zespoły: „Iskra” ze Szkoły Podstawowej w Mrocznie i „Pomponiki” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Instruktorką pierwszego jest pani Katarzyna Michalska, z kolei drugi prowadzi pani Małgorzata Prokop. Zespół „Pomponiki” otrzymał także Nagrodę Publiczności, a Nagrodę Jury przyznano zespołowi „Smile”. Wszyscy uczestnicy konkursu „Moc Tańca” otrzymali nagrody rzeczowe.

 

WSTECZ

luty 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829