ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

21 lutego 2020 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się po raz dziesiąty koncert „Zakochane melodie”. Organizatorami imprezy kulturalnej o charakterze cyklicznym byli: Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim oraz Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. Widowisko zaszczycili swoją obecnością: Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej pan Zbigniew Ziejewski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pan Gustaw Marek Brzezin, Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Dyrektor Fabryki Mebli „Szynaka” pan Stanisław Robaczewski, radni miejscy, dyrektorzy i kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych, Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski. Zgromadzoną w sali MCK publiczność powitała Dyrektor MCK pani Katarzyna Olęcka. Koncert, który przypomniał widzom piosenki z lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia, poprowadziła Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia a zarazem Dyrygent Chóru Cantamus pani Iwona Mrozińska. Koncert rozpoczął chór Cantamus, po którym piosenkę z filmu „Paweł i Gaweł” „Ach śpij kochanie” wraz z scenką tematyczną wykonały nauczycielki ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Wykonawczyniom akompaniował pan Zbigniew Ewertowski. W koncercie wystąpili również: Monika Kopaczewska piano, Zbigniew Ewertowski piano, Wiktoria Deredas piano, Mateusz Deredas gitara bas, Maciej Gburczyk gitara, Miłosz Mrozinski perkusja, Dominik Światkowski piano wokal klarnet, Marek Piątkowski wokal, Tomasz Dziak wokal, Sylwia Lewicka wokal , Aleksandra Lewicka wokal, Oliwia Olęcka wokal, Rozalia Rogowska wokal, Aleksandra Krygier wokal oraz Kacper Bączkowski wokal.

 

WSTECZ

luty 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829