ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Dnia 18 lutego 2020 roku odbył się bal karnawałowy zorganizowany dla klas I-VIII.  Młodzież świetnie bawiła się przy muzyce, którą przygotował i odtwarzał Aleksander Wiśniewski z klasy VIII a. Gry i zabawy jako wodzirejki prowadziły panie Paulina Brodzik i Kinga Banach-Pawlicka. Serdeczne podziękowania skierowane do pani Hanny Kruzy, która specjalnie na tę okazję przygotowała układy taneczne. Do zabawy karnawałowej zaangażowano dziewczęta z klasy VII c Amelię Wysocką, Oliwię Górtatowską, Laurę Ujazdowską, Laurę Baranek, Klaudię Wiśniewską i Julię Rygielską. Kornel Seroczyński i Mikołaj Milkowski pomagali w przygotowaniach do zabawy. W organizację balu zaangażował się również przewodniczący szkoły Tymoteusz Morenc. Członkami jury zostały panie: Magdalena Grabowska, Martyna Wilczewska, Karolina Przybyłowska, pani Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka Renata Szwarc. Komisja konkursowa wybrała najciekawiej przebrane klasy w dwóch kategoriach: I – III i IV- VIII. Zwycięzcą klas młodszych okazała się klasa II a z wychowawcą panią Hanną Kruzą oraz klasa VII b z wychowawcą panią Małgorzatą Fijałkowska. Zwycięzcy konkursu otrzymali puchary ufundowane przez Dyrektora Zespołu szkół Podstawowej i Muzycznej pana Zbigniewa Domżalskiego. Jury wytypowało również króla i królową balu, zostali nimi Nikola Mączkowska i Ksawery Stybowski z klasy I a. Wychowawczynią klasy I a jest pani Ewa Banaszewska. Król i Królowa otrzymali słodkie upominki i zasiedli na specjalnie przygotowanych tronach. Oświetleniem balu zajął się profesjonalny operator pan Marcin Łachmański z Lubawy DJ Młody DM Events.

 

WSTECZ

luty 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829