ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

11 lutego 2020 roku w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się Spotkanie Podsumowujące Galę Sportu Szkolnego Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w roku szkolnym 2018/2019. W uroczystościach wzięli udział: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Starosta Nowomiejski pan Andrzej Ochlak, Prezes Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego pan Wacław Wasiela. Spotkanie poprowadził Wiceprezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego pan Mirosław Urbanowski. Podczas uroczystości podsumowano wydarzenia i działalność sportową na terenie Powiatu Nowomiejskiego w roku szkolnym 2018/2019. Spotkanie było okazją do wyróżnienia osób, które upowszechniają sport wśród dzieci i młodzieży oraz organizują zajęcia i zawody sportowe. Podziękowanie za wkład pracy i zaangażowanie w rozwój sportu szkolnego na terenie Powiatu Nowomiejskiego otrzymał Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski. Wyróżniono także nauczycieli wychowania fizycznego z naszej szkoły: panią Annę Gąsiorek, pana Krzysztofa Przybysza i pana Macieja Bochenka. Uroczystość uświetniły piosenki w wykonaniu uczennic naszej szkoły. W sali widowiskowej MCK zaśpiewały: Michalina Jaroszewska z grupy przedszkolnej „Gumisie” oraz Aleksandra Kwiatkowska z klasy Iv a, Aleksandra Jaroszewska z klasy VI c, Otylia Olecka z klasy VII b. Uczennice przygotowała pani Magdalena Domżalska.

 

WSTECZ

luty 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829