ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Udany występ zanotowali po raz kolejny młodzi siatkarze, uczniowie nowomiejskiej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. W drugim eliminacyjnym turnieju Kinder Sport rozegranym 12 stycznia 2020 roku w Olsztynku w kategorii „Czwórki ” chłopców zajęli III, a w kategorii „Trójki ” II miejsce. „Czwórki” pewnie wygrały swoją grupę pokonując po 2:0 Kurian Volley Olsztyn i AZS Olsztyn, w ćwierćfinale również 2:0 pokonali Koszałek Węgorzewo. W półfinale uznali wyższość faworytów rozgrywek drużynę „Warmii”. W meczu o III miejsce ponownie spotkali się z AZS-em Olsztyn i ten mecz również wygrali, tym razem 2:1. Drużyna „Trojek” w drodze do finału wygrała wszystkie swoje mecze z „Truso” Elbląg, AZS-em Olsztyn 2, MOSiR Mrągowo, AZS-em Olsztyn 1 w ćwierćfinale oraz „Green Volley” Ełk w półfinale, tylko w finale przegrali z IKS Atak Elbląg. Po dwóch kolejkach (turniej w Kętrzynie i Olsztynku) nasze drużyny zajmują bardzo wysokie (2. w kat. „Trójki” i 4. w kat. „Czwórki”) miejsca, dające awans do ścisłego finału. Gramy coraz lepiej w każdym turnieju zbieramy cenne doświadczenie, jesteśmy na dobrej drodze do zajęcia wysokiego miejsca w ogólnej klasyfikacji w tym sezonie oraz realne szanse na awans i reprezentowanie województwa warmińsko-mazurskiego w rozgrywkach ogólnopolskich – mówi Maciej Bochenek  trener drużyny. W całych rozgrywkach w kategoriach „Czwórek” i „Trójek” bierze udział po 14 drużyn z województwa, 8 najlepszych po eliminacjach zagra turniej finałowy w maju, z którego 2 najlepsze pojadą na turniej ogólnopolski do Zabrza. W drużynach SP 2 „Sokół” zagrali: Juliusz Bucha, Miłosz Bochenek, Kornel Zbikowski, Filip Derdulski, Olaf Hinc, Hubert Jabłoński, Paulo Lisowicz i Jakub Gawiński.

 

WSTECZ

styczeń 2020
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031