ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

18 grudnia 2019 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się przedstawienie wigilijne, którego odbiorcami były dzieci z grup przedszkolnych oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. W uroczystym apelu wzięli udział goście: Kierownik Referatu Oświaty Sportu i Kultury pani Dorota Osińska, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Nadolski, radni miejscy – pani Mirosława Czernysz oraz panowie Adam Kłosowski i Jan Obuchowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 pani Brygida Karczyńska, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Muzycznej I Stopnia pani Elwira Łątkowska. Widowisko bożonarodzeniowe obejrzeli goście, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, emeryci oraz uczniowie. Zgromadzoną w hali publiczność powitała pani Magdalena Grabowska. Następnie ksiądz Krzysztof Rozenkowski i pani Agnieszka Dembińska ogłosili wyniki szkolnego konkursu „Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodki upominek. Laureaci otrzymali także nagrody, które wręczył Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski. Następnie przed widzami wystąpili w spektaklu bożonarodzeniowym uczniowie klasy V b, a z kolędami i piosenkami świątecznymi: Aleksandra Jaroszewska, Otylia Olęcka, Milena Bartnicka, Marika Masłowska, Aleksandra Kwiatkowska, Maja Kowalkowska, Maja Machulska, Antoni Suchocki, Patryk Domżalski, Juliusz Bucha, Kornel Zbikowski i Jakub Jaroszewski. Przedstawienie przygotowała pani Dorota Zawadzka, solistów i zespoły pani Magdalena Domżalska, dekoracje pani Paulina Brodzik. Społeczność szkolną odwiedzili: Komendant Hufca ZHP wraz z harcerzami, którzy przekazali Dyrektorowi Zespołu Szkół Betlejemskie Światełko Pokoju. Na zakończenie uroczystości głos zabrali: pani Dorota Osińska, pani Brygida Karczyńska oraz Dyrektor Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski. Uczniowie w imieniu całej społeczności szkolnej wręczyli gościom świąteczne upominki.

 

WSTECZ

grudzień 2019
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031