ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 grudnia 2019 roku duża grupa młodzieży i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim brała udział w akcji pakowania zakupów klientom Tesco. Akcja ta cieszy się dużą popularnością  wśród wolontariuszy SK PCK. Każdy członek chce brać udział w zadaniu, którego finalnym celem jest bezpośrednie wsparcie seniorów potrzebujących pomocy materialnej. Za zebrane podczas pakowania zakupów wolne datki od klientów, przygotowano paczki żywnościowe, które przekazano w postaci paczek bożonarodzeniowych. Radość obdarowanych jest tak duża, że daje ona ogromny zapał wolontariuszom do kolejnej  akcji. Podziękowania należą się następującym uczniom: K. Otrembie, M . Kwiatkowskiemu, A. Zgliczyńskiemu, M. Bartnickiemu, I. Godzińskiemu, W. Lendzion, A. Meler, N. Fanslau, S. Gilgenast, O. Osickiej, K. Wiśniewskiej, A. Wysockiej, L. Ujazdowskiej, D. Splitt, D. Bartkowskiemu, A. Gilgenast, P. Seroczyńskiej, B. Zawadzkiej, L. Zbikowskiej oraz nauczycielom: M. Marchwickiej, M. Grabowskiej, H. Kruza, P. Brodzik, A. Przeradzkiej, A. Makowskiej, M. Głowackiej oraz Martynie Wilczewskiej. Pragniemy również podziękować Kierownictwu i Pracownikom sklepu TESCO za współpracę i pomoc w organizacji  przedsięwzięcia. 

 

WSTECZ

grudzień 2019
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031