ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

11 grudnia 2019 roku odbyło się ważne wydarzenie w rozwoju Grupy Meblowej Szynaka. Zrealizowana inwestycja potwierdza pozycję firmy MM Szynaka Interline jako cenionego producenta mebli drewnianych na rynku krajowym i globalnym. Zgromadzonych gości powitał Prezes MM Szynaka Intreline pan Jan Borowski. Następnie głos zabrali: Prezes pan Jan Szynaka oraz prezes pani Alina Szynaka. Galę zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele: Senatu i Sejmu RP, samorządów, duchowieństwa, przedsiębiorców, mediów. Gościem honorowym uroczystości był Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda, którego bukietem kwiatów powitali uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Kwiatkowska i Jakub Jaroszewski. Firma MM Szynaka Interline od lat wspiera Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. W trakcie uroczystego otwarcia kompleksu z kilkoma piosenkami wystąpili podopieczni pani Magdaleny Domżalskiej. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim: Aleksandra Jaroszewska, Otylia Olęcka, Milena Bartnicka, Marika Masłowska, Aleksandra Kwiatkowska, Antoni Suchocki, Patryk Domżalski, Juliusz Bucha, Kornel Zbikowski i Jakub Jaroszewski zaprezentowali patriotyczne i żołnierskie piosenki. Publiczność wysłuchała następujących utworów: „Nie zapomnij”, „Czerwone maki”, „Srebrne dzwony”, „Serce w plecak”, „Powołanie do wojska”.

 

WSTECZ

grudzień 2019
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031