ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Dnia 16.11.2019 w hali MOSiR-u w Nowym Mieście Lubawskim rozegrany został I Międzywojewódzki Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego – Czwórki chłopców rocznik 2007, którego głównymi organizatorami byli UKS Sokół i Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim we współpracy z Urzędem Miejskim Nowe Miasto Lubawskie, Szkolnym Związkiem Sportowym i MOSiR-em. Do turnieju zgłosiło się 13 drużyn z 8 klubów z województw: mazowieckiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Poziom sportowy drużyn biorących udział w turnieju był niezwykle wysoki jak na tę kategorię wiekową. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju grają w rozgrywkach KINDER Sport (wojewódzka liga mini siatkówki) w swoich województwach i przyjechały sprawdzić swoją formę przed zbliżającym się sezonem. Drużyna SP 2 SOKÓŁ Nowe Miasto Lubawskie zaprezentowała  się doskonale, zajmując 3 miejsce w turnieju. Nowomiejscy siatkarze po zaciętej walce i zwycięstwach z MiniVolley Żuromin II i Starogard Gdański II i porażce z MKS Dobre Miasto zajęli drugie miejsce w swojej grupie, w ćwierćfinale wygrali z drużyną Koset Grudziądz I, w meczu półfinałowym uznali wyższość drużyny z Dobrego Miasta. W meczu o 3 miejsce zaprezentowali się świetnie wygrywając 2:0 z AZS-em Olsztyn I. Zwycięzca turnieju okazała się drużyna KaEmKa Starogard Gdański I, a drugi był MKS Dobre Miasto. W zawodach wzięły udział dwie drużyny Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Trenerem siatkarzy jest pan Maciej Bochenek.

SP 2 Sokół Nowe Miasto Lubawskie 1: Juliusz Bucha, Miłosz Bochenek, Kornel Zbikowski, Filip Derdulski, Hubert Jabłoński

SP 2 Sokół Nowe Miasto Lubawskie 2: Olaf Hinc, Antoni Suchocki, Jakub Gawiński, Igor Kalinowski, Konrad Godziński, Paulo Lisowicz

Gratulujemy zawodnikom i ich trenerowi.

 

WSTECZ

listopad 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930