ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

8 listopada 2019 roku przedszkolaki z grupy „Gumisie” wzięły udział w akcji „Śniadanie Daje Moc”. W przedsięwzięciu uczestniczyli rodzice dzieci – panie: Małgorzata Stalęga – mama Lenki, Patrycja Sendecka – mama Ksawerego, Karolina Banacka – pracownik siedliska w Nielbarku skąd zostały przywiezione zdrowe produkty do śniadania. Z kolei grupa „Krasnoludki” spotkała się z panią Gabrysią – ciocią Igi. Gość odpowiedział wyczerpująco dzieciom na pytanie: Co to są witaminy? Przedszkolaki obejrzały na tablicy interaktywnej prezentację: Jak nakrywać stół? Następnie dzieci wspólnie przygotowywały koreczki, które potem degustowały. W przedsięwzięciu wzięli udział rodzice – panie: Anna Wiśniewska, Sylwia Fanslau, Kinga Stubecka, Anna Rogozińska, Lucyna Suchocka, Aleksandra Ługiewicz. Grupa przedszkolna „Motylki” zajęła się wykonaniem kanapek, przekąsek oraz utworzyła piramidę zdrowia. Dzieciom pomagali rodzice – panie: Małgorzata Głowacka – mama Olka, Karolina Ławicka – mama Laury, Justyna Seklecka – mama Kaliny, Iwona Nowak – mama Ksawerego, Agnieszka Wojtkowska – mama Bartka. Grupa przedszkolna „Biedronki” przygotowała owocowe szaszłyki. W kulinarnych działaniach dzieci wspierali rodzice – państwo: Katarzyna Kamińska, Monika Fijałkowska, Marta Cechowska, Marta Haska, Michalina Kamińska, Marta Kołakowska, Maciej Kwiatkowski, Hanna Kwiatkowska, Tomasz Lemański, Ewelina Plitt, Piotr Połomski, Małgorzata Zalewska.  Przy robieniu szaszłyków przez grupę przedszkolną „Smerfy” wsparcie także przyszło ze strony rodziców. W akcji „Śniadanie Daje Moc” wzięli udział: państwo Chętniccy, państwo Dykre, pani Agnieszka Treder, pan Szmat, pani Joanna Rutecka, pani Dorota Niewiadomska, pani Lucyna Końpa, pani Laura Przybysz, pani Monika Puchniarz, pan Kalinowski, pani Magdalena Koprowska, pani Beata Raszkowska i rodzeństwo Zosia Suchocka i Olek Klein.

 

WSTECZ

listopad 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930