ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Już dziewiąty rok z rzędu Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym mieście Lubawskim obchodziła „Dzień Śniadanie Daje Moc”. Uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami i zaproszonymi rodzicami zorganizowali pożywne śniadania. W zajęciach brali również udział uczniowie uczęszczający na zajęcia indywidualne oraz dzieci spędzające czas w świetlicy szkolnej. Na pięknie nakrytych stołach dominowały owocowe koktajle, ciemne, pełnoziarniste pieczywo, jaja, konfitury, miód, sery, wędliny, orzechy i bakalie. Przeprowadzono quizy i zagadki dotyczące wiadomości na temat zdrowego odżywiania oraz dwunastu zasad zdrowego odżywiania się. Dzieci z wielkim zaangażowaniem pracowały w kilkuosobowych grupach. Zajęcia były okazja do świetnej zabawy i integracji. Do degustacji przygotowanych pyszności zaproszono dyrekcję i innych pracowników szkoły. Dzieci zapamiętały, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Koordynatorki programu „Śniadanie Daje Moc”, panie: Małgorzata Głowacka, Alina Bączek i Agnieszka Dembińska serdecznie dziękują nauczycielom, rodzicom o uczniom za udział i pomoc w organizacji tego dnia.

 

WSTECZ

listopad 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930