ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

5 listopada 2019 roku w grupach przedszkolnych Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola przebrane. Z okazji bajkowego święta nauczyciele i pracownicy przygotowali dla dzieci przedstawienie „Zamieszanie w Krainie Bajek”. W przedstawieniu wzięli udział:

Narrator – Izabela Kamińska

Czerwony Kapturek – Małgorzata Głowacka

Wilk – Martyna Wilczewska

Małgosia – Karolina Żywicka

Jaś – Michał Weiner

Baba Jaga – Kinga Banach – Pawlicka

Kot w Butach – Sylwia Zielińska

Kopciuszek – Dominika Lewandowska

Król Baj – Marta Marchwicka

Zła Wróżka – Anna Przeradzka

Zajączek – Karolina Kobylska

Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom. Po nim otrzymały kolorowanki z postaciami z bajek i rozeszły się do klas. Następnie grupy odwiedziły panie: Małgorzata Głowacka i Martyna Wilczewska, które przeczytały bajkę „Czerwony Kapturek”. Na koniec dzieci otrzymały słodki poczęstunek w postaci cukierków. Dzień minął w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzień Postaci z Bajek przygotowały panie: Karolina Żywicka i Małgorzata Kozłowska.

 

WSTECZ

listopad 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930