ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

30 października 2019 roku odbyło się spotkanie podsumowujące wyjazd uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim do Swietłogorska w ramach polsko-rosyjskiej wymiany młodzieży. W spotkaniu udział wzięli: Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska, Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka, opiekunowie wymiany – panie: Magdalena Grabowska, Barbara Milewska i Agnieszka Surmiak, przedstawiciele rodziców uczniów biorących udział w wymianie: pani Eliza Kwiatkowska oraz pan Daniel Malicki, a także młodzież – uczestnicy wymiany. Wspólnie obejrzano prezentację przedstawiającą pobyt uczniów w Swietłogorsku. Młodzież opowiedziała o swoich wrażeniach z wyjazdu. Poprzez realizację projektu uczniowie mieli okazję poznać tradycje, obyczaje, zabytki oraz atrakcje przyrodnicze Obwodu Kaliningradzkiego. Mieli także okazję doskonalić swoje umiejętności językowe oraz rozwijać umiejętności pracy w grupie dwujęzycznej. Zapoznali się z życiem codziennym rówieśników z zaprzyjaźnionej szkoły w Donskoye.

 

WSTECZ

październik 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031