ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Jak co roku 25 października jest Dniem Młodzieży PCK. Również w tym roku Czerwonokrzyska Brać ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczciła ten radosny dzień. 24 października w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej odbyła się dyskoteka szkolna, którą zorganizował zarząd SK PCK. Podopieczne pani Małgorzaty Potomskiej: Laura Ujazdowska – przewodnicząca i Amalia Wysocka – wiceprzewodnicząca zadbały nie tylko o ciasta i napoje, ale także przygotowały konkursy, dzięki czemu zabawa była wyjątkowa. Chłopcy: Kornel Seroczyński i Mikołaj Milkowski zorganizowali fantastyczną oprawę muzyczną. Każdy z uczestników dyskoteki znalazł „coś dla siebie”. Opiekę nad uczestnikami imprezy sprawowali – panie: Dorota Zawadzka, Edyta Rogozińska, Paulina Brodzik, Małgorzata Potomska oraz pan Grzegorz Deredas. Opiekunka SK PCK pani Małgorzata Potomska serdecznie dziękuje wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy oraz rodzicom za przygotowania ciast.

Członkom SK PKC składamy najgorętsze życzenia z okazji ich święta.

 

WSTECZ

październik 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031