ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Tegoroczna jesień zachwyca barwami. Grupa przedszkolna „Krasnoludki” z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim podczas jesiennych spacerów podziwia pięknie ubarwione drzewa i krzewy. Dzieci przynoszą do przedszkola „jesienne skarby” i gromadzą je w kąciku przyrody. Żółte, czerwone, pomarańczowe i brązowe liście posłużyły przedszkolakom do wykonania przepięknych jesiennych bukietów. Jak zrobić kwiaty z liści pokazała mama Weroniki pani Kinga Stubecka. Zaprezentowała wykonane przez siebie bukiety z jesiennych liści. „Krasnoludki” z chęcią zabrały się do pracy i pięknie obserwowały, jak pani Kinga zwija liście w kwiaty, aby powstał bukiet. Spod rąk dzieci wychodziły piękne różyczki. Niektórzy pracowali z wielkim zapałem, że stworzyli własne bukiety, które potem wręczyli rodzicom. „Krasnoludki” nabrały ochoty do robienia dekoracji z darów natury. Nauczyły się przy tym, że jest wiele materiałów, które można wykorzystać i zrobić z nich ozdoby.

 

WSTECZ

październik 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031