ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W dniu 14 października 2019 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Ten rok szkolny rozpoczęło 20 uczniów, ośmiu w cyklu sześcioletnimi i dwunastu w cyklu czteroletnim. Młodzi adepci szkoły muzycznej swoją edukację muzyczną będą pobierać w klasie fortepianu, akordeonu, skrzypiec, wiolonczeli, fletu, klarnetu, saksofonu, trąbki, gitary i perkusji. Uroczystość ślubowania rozpoczęła się od przywitania rodziców, uczniów i nauczycieli. Znalazła się w niej również część artystyczna wykonana przez starszych uczniów. Swoimi umiejętnościami popisali się również uczniowie klas pierwszych: śpiewając, grając i tańcząc. Później padły uroczyste słowa przysięgi i pasowanie na uczniów przez Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia panią Iwonę Mrozińską. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci zeszytów nutowych, które ufundowała Rada Rodziców. Miłą niespodziankę w formie zabawy i zgadywanek muzycznych  sprawili uczniowie starszych klas i Samorząd Uczniowski. Uroczystość przygotowały panie Joanna Kupis-Werfel i Agnieszka Kasprzycka, która również całość poprowadziła.

 

WSTECZ

październik 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031