ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 października 2019 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej. Galę zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Nadolski, Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska, radni miejscy – pani Barbara Bober, panowie: Mirosław Urbanowski. Mieczysław Kubacki, Jan Obuchowski, Adam Kłosowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Brygida Karczyńska oraz Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Muzycznej I Stopnia pani Iwona Zielińska. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, emeryci oraz uczniowie. Uroczysty apel poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Akademię rozpoczęło wprowadzenie sztandaru Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim i odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski. W swoim okolicznościowym przemówieniu podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za dotychczasową pracę. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyli: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej pani Brygida Karczyńska, Przewodnicząca Szkoły Muzycznej I Stopnia pani Iwona Zielińska oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Następnie gospodarz placówki wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, w której wystąpili uczniowie klasy VIII a oraz soliści i zespół „Fart”. Uczniów przygotowały panie: Magdalena Domżalska i Anita Leliwa.

 

WSTECZ

październik 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031