ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

4 października na stadionie MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim odbył się wieczorny miting lekkoatletyczny w ramach Memoriału Kazimierza Okołowskiego. Zawody były zaliczane do Mistrzostw Wojewódzkich Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach bardzo dobrze wypadli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. W Igrzyskach Dzieci i Młodzieży pierwsze miejsce w biegu na 60 m zajął Kornel Zbikowski. W skoku wzwyż najlepszym zawodnikiem okazał się Miłosz Bochenek, drugie miejsce zajął Olgierd Orzechowski, a na piątym miejscu uplasował się Filip Derdulski. W skoku w dal dziewcząt drugie miejsce zajęła Aleksandra Jaroszewska. Z kolei Martyna Jesionowska w biegu na 300 m zajęła trzecie miejsce, Paulina Łach była szósta. Paweł Ługiewicz uplasował się na trzecim miejscu w biegu na 1000 m. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej trzecie miejsce w biegu na 100 m zajął Jakub Ryczkowski. Na dalszych miejscach uplasowali się Dominik Raszkowski, Marceli Kowalski i Aleksander Wiśniewski. Drugie miejsce w biegu na 800 m zajął Maciej Malicki. Na zakończenie zawodów bardzo dobrze pobiegła nasza sztafeta 4×100 m, która wywalczyła drugie miejsce. W srebrnej sztafecie pobiegli: Jakub Ryczkowski, Kornel Zbikowski, Dominik Raszkowski i Marceli Kowalski. Opiekunami młodych zawodników byli nauczyciele wychowania fizycznego. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć uczniom i ich nauczycielom.

 

WSTECZ

październik 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031